Aktuální výsledky turnajů, fotogalerie a informace o trénincích najdete na FB profilu FBO Orel Boskovice a na webových stránkách FLORBAL BOSKOVICE

Florbalový turnaj v Blansku byl pro nás úspěšný

V neděli 19. listopadu 2023 odehráli mladší žáci čtvrtý turnaj série ČFbU ve sportovní hale ČKD Blansko. Na tento turnaj jsme nastoupili v oslabené sestavě, ale tým ukázal bojovného ducha a všechny tři zápasy jsme vyhráli. Děkujeme fanouškům za podporu – atmosféra v hale byla skvělá.
V zápase proti domácímu týmu Atlasu Blansko jsme rychlým nástupem soupeře zaskočili a zápas jsme vyhráli v poměru 7 : 1.
Druhý zápas proti K1 Židenice Black jsme odehráli ve vysokém tempu a kvalitní obrana nepustila soupeře vůbec do hry. Výsledek 7 : 0 to potvrzuje kvalitní spolupráci celého týmu.
Po náročném zápase s K1 Židenice byli naši svěřenci hodně unavení a začátek zápasu s Aligátory Brno nám utekl. Po poločase jsme prohrávali 0 : 2 nicméně v osmé minutě druhé poloviny nás podpora fanoušku vyburcovala k velkému obratu a během posledních čtyř minut se nám podařilo vstřelit tři branky a otočit zápas ve výhru 3 : 2.
Tým Orlů se po 12 zápasech drží na 9. místě našlápnuté tabulky s devíti výhrami a třemi prohrami. Jedeme dál!